Kamerové systémy

Kamerové systémy sú jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcou oblasťou v ochrane majetku. Kamerový systém slúži ako dôležitá pasívna ochrana objektov, k sledovaniu technologických procesov alebo pohybu osôb a vozidiel.


Bezpečnostý systém
- kamerové zabezpečovacie systémy
Kamerové systémy - sú preverené niekoľkými tisíckami spokojnými zákazníkmi a vďaka najmodernejším výrobným postupom a viacnásobnej kontrole sú kamerové sety spoľahlivým prostriedkom pre ochranu majetku a osôb po dlhú radu rokov. Vďaka širokej ponuke si kamerový sytém vyberie skutočne každý. Ponúkame základné kamerové sety pre bežnú ostrahu rodných domov až po profesionálne riešenia pre firmy. K neskoršej analýze priebehu je možné udalosti archivovať na najrôznejších typoch rekordérov. Moderné kamerové systémy archivujú záznam v digitálnej podobe na HDD. Z rekordéra je možné dáta napáliť na CD/DVD, stiahnuť do PC pomocou USB alebo LAN / WAN. Rozhodnutiu aký typ kamerového systému použiť, predchádza vždy dôkladná analýza prostredia a spôsobu inštalácie v danej lokalite.

Výhody kamerového systému:
- 24 hodinový monitoring stráženého priestoru
- dokonalá archivácia histórie udalostí (archivuje zábery z chráneného priestoru pred, v priebehu i po vzniku mimoriadnej udalosti)
- diaľkový dohľad prostredníctvom internetu, LAN / WAN
- diaľkový dohľad prostredníctvom mobilného telefónu podporujúci android, ios (iphone )
- presná lokalizácia miest narušenia s identifikáciou narušiteľa
- okamžitá informácia o narušení

 dahua
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Účinnosť kamerového systému je daná najmä vhodným výberom tých správnych komponentov a ich vhodnú inštaláciou tak, aby následné zábery mali výpovednú hodnotu pre identifikáciu páchateľa a mohli byť použité ako dôkaz.
Kamerový systém sa vždy skladá z jednotlivých kamier, záznamového zariadenie a v niektorých prípadoch aj s pripojenie k internetu.  Preto je dobré správne zvoliť kvalitné rozlíšenie kamery, jej ohniskovú vzdialenosť, možnosť IR prísvitu, analýzu obrazu, poprípade PTZ (otočnú) kameru a v neposlednom rade potrebný počet kamier. Samozrejme dôležitým faktorom pri výbere kamier je aj jeho skutočné rozlíšenie, ktoré ovplyvňuje kvalitu obrazu. Súčasné moderné digitálne kamery je možné zakúpiť od 1Mpx až do rozlíšenia 4K.  Bohužiaľ pri kamerách platí priama úmera čím väčšie rozlíšenie tým kvalitnejší obraz = tým viac dát na ukladanie (tj. potrebujete viac diskového priestoru).

Výber správneho kamerového systému

 - Máte dosluhujúci kamerový systém a rozmýšľate, ako sa dá nahradiť? Chcete si kúpiť nový kamerový systém a rozhodujete sa, aký kamerový systém je pre Vás najvhodnejší?
- Ak nie ste v tejto oblasti odborníkmi, prenechajte inštaláciu kamerového systému profesionálnej montážnej firme.
- Budovanie kamerového systému "vlastnými silami" môže byť na prvý pohľad menej finančne náročné, na druhú stranu Vám naša firma ponúka tieto výhody:
  • máme dlhoročné skúsenosti, ktoré nemožno získať inak ako praxou a dokáže tak lepšie zhodnotiť situáciu vo vašom konkrétnom prípade.
  • nemáme problém Vám ponúkané produkty predviesť
  • ponúkame Vám  odborný servis po celú dobu životnosti kamerového systému.
  • samozrejmosťou je technická podpora a školenie na obsluhu namontovaného zariadenia
  • individuálni prístup ku každému klientovi
Spolupracujeme s poprednými výrobcami kamerových systémov ako sú Dahua, HIKVISION. Montujeme všetky druhy kamier, a vykonávame aj servis už na namontované kamerové systémy. Ceny a cenové ponuky Vám s ochotou pripravíme na základe konzultácií.
 
 logo_dahuahikvision-logo-authorised-distributor-2013 sony-logo-newhome-logo-slogan
 

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku,
alebo sa nás kľudne spýtajte na čokoľvek