Zabezpečovacie systémy

Alarmy patria v dnešnej dobe k základnému vybaveniu domácnosti, firiem a priestorov. Je to neodeliteľná súčasť pre zabezpečenie Vášho majetku pred krádežou.
Ponúkame montáž značkového zabezpečovacieho systému značky. PARADOX, JABLOTRON

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt paradox logo

Spoločnosť PARADOX Security systems so sídlom v priemyselnej zóne kanadského Montrealu bola založená v roku 1989. Pôvodne malá firma sústredená na vývoj a výrobu detektorov sa veľmi rýchlo premenila na dynamickú spoločnosť so silnou vývojovou a výrobnou základňou, ktorá ponúka široký sortiment systémov a prvkov pre moderné elektronické zabezpečenie. Značka PARADOX sa výrazne presadila na svetovom trhu. Distribučná sieť spoločnosti ponúka svoje elektronické zabezpečenie v súčasnej dobe doslova vo všetkých kontinentoch, vrátane Ázie, kde výrobky pod značkou PARADOX kvalitou, spoľahlivosťou a elegantným dizajnom komponentov EZS veľmi úspešne konkurujú aj ázijských výrobcov.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt paradox pir

Súčasnosť EZS Paradox
PARADOX Security systems naďalej investuje značné finančné prostriedky do vývoja EZS (vývojová oddelenie sústreďujú cca 25% pracovníkov firmy), ale rovnaký dôraz je kladený tiež aj na výrobný proces a testovanie výrobkov.Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt paradox screen

Ostatne cca 95% výroby prvkov zabezpečenia stále prebieha pod priamou kontrolou v materskom závode v Kanade. Každý výrobok prechádza automatickým overením všetkých parametrov na špeciálne vyvinutých testeroch. Je tak významne obmedzená možnosť, že by sa chybný alebo nefunkčný výrobok dostal k zákazníkovi.

V Slovenskej republike sú alarmy a ďalšie prvky elektronického zabezpečenia firmy PARADOX úspešne distribuované už od roku 1992. Alarmy a detektory EZS majú samozrejme certifikáciu pre európsky trh (CE), avšak sú znovu testované v akreditovaných skúšobniach a podľa výsledkov skúšok a platných európskych štandardov následne triedené do bezpečnostných kategórií.

Systémy z produkcie firmy PARADOX sa vyznačujú predovšetkým:

-náskokom pred vlámačm

i
-variabilnosťou pre technika
-jednoduchosťou pre užívateľa
-výbornou technickou a servisnou podporou

____
Paradox Security Systems je kanadská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou elektroniky na ochranu objektov. Spoločnosť budovaná v duchu tradícii a v záujme napĺňania prianí zákazníka. Nie krátkodobý profit, ani zahraničný kapitál, ale predovšetkým Vaša spokojnosť ju privádza k dlhodobému úspechu. Produkty spoločnosti Paradox sú distribuované do viac ako sto krajín po celom svete. Neustále rastúci R&D tým pracuje vytrvalo na náročných úlohách pri vytváraní nových, inovatívnych produktov, jednoduchých na obsluhu a spĺňajúcich najnáročnejšie kritériá, ako z hľadiska technologického, tak i estetického. Každoročné investície do vývoja so zaostrením pozornosti na budúcnosť, vylepšo

vanie vlastných produktov v závislosti od pokroku technológií a zvyšujúcej sa kvality života, to je Paradox Security.

Od roku 1989 sú ciele podriadené zdokonalovaniu revolučných riešení, od odštartovania prvej série pohybových detektorov ktorých patenty sú do dnes používané, v roku 1996 spoločnosť prináša na trh zbernicové poplachové ústredne Digiplex, v roku 2001 rozširuje portfólio o bezdrôtové systémy a systém Magellan získava prestížne ocenenia, v nasledovných rokoch sa zameriava na vývoj software riešení, v roku 2007 sa posúvajú mnohé produkty do novej platformy vrátane sérií Magellan Spectra a EVO, štart úplne nových komunikačných zariadení využívajúcich GSM a IP, Nový hardware a možnosť software update na nové verzie prinášajú možnosti budúcich zariadení do súčasne inštalovaných ústrední. Dnes medzi najnovšie produkty jednoznačne patria dotykové ovládacie klávesnice radu TM40 a TM50.

Inovatívne myslenie a pokrok spoločnosti Paradox je na prvý pohľad zrejmý. Spoločnosť Best alarm Vám dáva možnosť vybrať si zariadenie od výrobcu Paradox za stabilného a spoľahlivého partnera pre Vašu bezpečnosť.

Jablotron

Firma Jablotron ponúka profesionálne PSN, ktoré sa dokážu presne prispôsobiť požiadavkám chráneného domu, bytu alebo firemných priestorov. O všetkom čo sa deje vo Vašej firme alebo domácnosti máte stále prehľad prostredníctvom internetu alebo svojho mobilného telefónu. Udalosti z chráneného objektu v prípade potreby môžu byť posielané na PCO bezpečnostnej službe, ktorá v prípade vlámania do objektu zabezpečí okamžitý zásah priamo na mieste. Moderné PSN z produkcie fy.Jablotron sa dodávajú v drôtovom alebo bezdrôtovom prevedení, prípadne v ich kombinácii. Systémy umožňujú GSM/SMS/GPRS hlásenie udalostí s plnohodnotným vzdialeným prístupom (vybrané modely) s množstvom variabilných prvkov, ktoré sú určené pre profesionálnu (odporúča sa) prípadne svojpomocnú montáž.

Vyžiadajte si bezplatnú cenovú ponuku,
alebo sa nás kľudne spýtajte na čokoľvek